Affinion International | Back-Up Kurumsal
Seyahat Kulübünüz
Back-Up’ınız, seyahatlerinizin keyifli geçmesi, güzel anılarla bitmesi için Back-Up Travel ayrıcalıklarını ve avantajlarını sizinle buluşturacak. Tüm detaylarla ilgilenecek ve seyahat organizasyonlarınızı gerçekleştirecek. Avantajlı fiyatlarla uçak bileti, havaalanı transferi, ‘lounge’ ayrıcalığı, otel rezervasyonu, iptal sigortası, tatil turları; ayrıca seyahat sigortası hediyesi, destinasyon uzmanlığı, seyahat danışmanlığı… Seyahatlerinizde kolaylık, ayrıcalık ve konfor sizinle olacak.​
Yurt Dışı Lounge Pass Hizmeti
Dünyanın 40 ülkesindeki 100 havalimanında, yolculuğu keyfe dönüştüren ‘lounge’ ayrıcalığının tadını çıkarın! Uçağınızın kalkış saatini, havaalanında sıkılarak değil keyif alarak bekleyin. Böylece VIP üyeliğinin sunduğu ayrıcalığı ve konforu yaşayın.
Özel Şoförlü Havaalanı Transferi Hizmeti
Seyahate çıkarken ya da seyahatten dönerken havaalanı transferlerinizi konforlu bir şekilde gerçekleştirmek ister misiniz? Arayın Back–Up’ınızı; park yeri aramadan, trafikle boğuşmadan havaalanı ve eviniz arasındaki yolculuklarınızı özel şoför ve üst sınıf araçla gerçekleştirin.
Servis Bedelsiz Uçak Bileti Hizmeti
Seyahate çıkmak için hazırlanırken, biletinizi almadan önce Back–Up’ınızı mutlaka arayın. Böylece yurt içi uçuşlarda 10–25 TL, yurt dışı uçuşlarda ise 20–200 avro arasında değişen rakamlardaki biletleme servis bedelini Back–Up sizin adınıza ödesin… Ayrıca, yine Back–Up’ı arayarak organize ettiğiniz 3 gece ve üzeri yurt içi konaklamalarınız sayesinde...
Yurt Dışı Seyahat Sigortası
Acil tedavi masrafları, kaza, sakatlanma, bagaj kaybı gibi yurt dışı seyahatlerinizde karşınıza çıkabilecek kötü sürprizleri kendinize dert etmeyin. Keyifle başlayan bir seyahatin beklenmedik sürprizlerle tatsızlaşmaması için Back–Up’ınız sizi yurt dışında da güvence altına alıyor.
Uçak Bileti İptal Sigortası Org. Hizmeti
Bazen işler planladığınız gibi yürümez… Hayatın aksilikleri seyahate tam çıkacakken bile sizi yakalayabilir. Beklenmedik sürprizler sonucu Back–Up Travel’dan satın aldığınız uçak biletlerinizi iptal etmek zorunda kaldığınızda; biletle birlikte satın alabileceğiniz ve Türkiye’de ilk kez uygulanan Uçak Bileti İptal Sigortası Hizmeti sayesinde ödediğiniz ücreti iade alırsınız.
İndirimli Araç Kiralama Org. Hizmeti
Yurt içinde ya da yurt dışında gerçekleştireceğiniz seyahatleriniz sırasında yaya kalmamanız için Back–Up Travel yanınızda. Bir telefonla, size özel avantajlar ve indirimler ile araç kiralayabilirsiniz. Ayrıca yurt dışı seyahatleriniz için Back–Up Travel’ın internet sitesi üzerinden araç kiraladığınızda ekstra %5 indirim kazanırsınız.
İndirimli Uçak Bileti Org. Hizmeti
Hem Türk hem de uluslararası havayolu şirketlerinden bilet almadan önce mutlaka bizi arayın! Böylece Back–Up Travel’a özel dönemsel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca limitleriniz dahilinde uçak biletinize de servis bedeli ödemeden uçabilirsiniz.
Network Otel İndirimi Org Hizmeti
Kolaylığı ve farklı fiyat alternatiflerini size sunan Back–Up’ınızla, tüm dünyada otel rezervasyonlarınızı ücretsiz yaptırabilirsiniz. Ayrıca yurt içinde yaklaşık 200, yurt dışında ise 8 ülkede 1000’den fazla anlaşmalı otelimizde indirimli fiyatlarla konaklayabilirsiniz. İndirimli oteller hakkındaki detaylı bilgiyi, Back–Up Travel’ı arayarak ve internet sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.
Destinasyon Uzmanlığı Hizmeti
Tatilin en güzel yanı daha önce hiç gitmediğiniz, görmediğiniz yerleri gezmektir. Ama bu keşif süreci, acemisi olduğunuz bir yerde hiç beklemediğiniz aksiliklerle karşılaşmanıza neden olabilir. Kötü sürprizlerle karşılaşmamak için gideceğiniz şehir ya da ülke hakkındaki tüm bilgileri sadece Back–Up Travel’da hizmet veren destinasyon uzmanlarından öğrenmeye ne dersiniz?
Özel Tur Organizasyon Hizmeti
Yoğun bir dönemin ardından çıkacağınız tatilin organizasyonunu yapmak ve ayrıntılarıyla uğraşmak, dinlenmenize fırsat verecek mi? Detayları bir kenara bırakın ve Back–Up’ınızın yurt içinde ya da yurt dışında size özel fiyatlarla organize edeceği kayak, maç, gemi, safari gibi alternatif turlarının keyfini çıkarın. Ayrıca bu tür paket turların dışında sadece size özel “a la carte” turlar talep ettiğinizde de Back–Up Travel’ın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
Seyahat Danışmanlığı Hizmeti
Tatil planı söz konusu olduğunda çok fazla sorunuz olabilir ama Back–Up’lıysanız seyahat planlarınızı yaparken de yanıtlara ulaşmak çok kolay! Back–Up’ınızı arayarak, keyifli ve sorunsuz bir tatil yapmak için tüm alternatiflere en kısa ve güvenilir yoldan ulaşabilirsiniz.