Affinion International | Back-Up Kurumsal
Kurumsal Çözümler
Yüz binlerce bireysel üyesine ayrıcalıklı hizmetler sunan Back-Up, kurumsal alanda da Back-Up Concierge ve Back-Up Corporate markaları ile yer alıyor. Back-Up Concierge ile konut sakinlerinin, AVM ziyaretçilerinin, ofis kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap verirken; Back-Up Corporate ile kurum çalışanlarına ve müşterilerine yönelik çözümler sunuyor. Yaşam alanlarında ve kurumsal
projelerde kişisel asistanlık, seyahat, organizasyon, danışmanlık ve sağlık gibi konularda terzi dikimi çözümler sunan Back-Up, bireylerin hayatlarını kolaylaştırıyor. Çalışanların, müşterilerin ve yaşam alanı sakinlerinin hayatın yoğun temposunda kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor. Böylece kurumları ve projeleri benzerlerinden farklılaştırıyor.
BACK-UP CORPORATE
Kurum çalışanlarının ve müşterilerinin gereksinimlerine göre farklılaştırılarak sunulan hizmetlerden oluşan kurumsal üyelik sistemidir. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
BACK-UP CONCIERGE
Konut, AVM, ofis ve otel sakinlerinin hayatlarını kolaylaştıran kişisel hizmetlerden oluşan kurumsal üyelik sistemidir. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.