Affinion International | Back-Up Kurumsal
Bireysel Çözümler
Kişisel üyelik sistemi olarak kurulduğu ilk günden bu yana “koşulsuz müşteri mutluluğu” ilkesi ile çalışan Back-Up, bireylerin yaşamını kolaylaştırmak için onlarca hizmet sunmaktadır.
Back-Up’ın bireysel sistemindeki tüm üyeler, keyfi ya da acil, ihtiyaç duydukları her an bir telefonla sorularına cevap, sorunlarına çözüm bulurlar.
BACK-UP
Back-Up, yüz binlerce üyesinin, zor veya keyifli anlarında, istek ve ihtiyaçlarına çözüm üretmek için özel hizmetler sunan bireysel üyelik sistemidir.
DR. BACK-UP
Dr. Back-Up, kullanıcıların ve ailelerinin sağlıklarıyla ilgili tüm soru ve sorunlarında hizmet veren evde sağlık hizmetleri sağlayıcısıdır.
KEYFE PARA
KeyfePara, Türkiye’de ilk olarak uygulanmaya başlayan bir sistemle, eğlence ya da etkinlik harcamalarının %25’ini “Nakit Geri Ödeme” olarak üyelerinin hesaplarına yatırmaktadır. Ayrıca birçok özel teklif ve restoran indirimleri sunmaktadır.
VIP TRAVELLERS
Vip Travellers, üyelerin yurt içinde ve yurt dışında yararlanabilecekleri geniş kapsamlı seyahat hizmetlerini de içeren bir Back-Up üyeliğidir.